Ikema, spol. s r.o

Sme tu pre vás a máme riešenie

Spoločnosť Ikema, spol. s r.o. sa od svojho založenia v roku 1991 zaoberá predajom vysokotlakovej hydrauliky, momentových kľúčov, predpínačov, špeciálneho náradia a doplnkového sortimentu. Za toto obdobie sme mali možnosť riešiť aj tie technicky najnáročnejšie projekty.

Našou snahou je viac ako 30 rokov ponúkať výrobky a služby, ktoré patria k najlepším v danom segmente na trhu. Chceme vám vždy ponúknuť optimálne riešenie pre daný projekt. Máme široké a optimalizované portfólio produktov a služieb, aby sme vedeli naším zákazníkom ponúknuť komplexné riešenie od odbornej analýzy, výpočtov alebo návrhov, cez dodávky a montáž, až po komplexnú pozáručnú starostlivosť. Naši technickí pracovníci sú skúsení a odborne zaškolení, preto k odborným dodávkam a prácam ponúkame aj poradenstvo a vzdelávanie.

Od roku1991

CERTIFIKÁTY

Naša spoločnosť je držiteľom viacerých certifikátov a oprávnení.

  • Máme zavedený systém kvality podľa STN EN ISO 9001:2016/EN ISO 9001:2015
  • Sme držiteľom oprávnenia IKEMA/TSU pre prácu na prírubových spojoch podľa EN 1591-4

PONUKA PRODUKTOV

V spolupráci s našimi obchodnými partnermi vytvárame riešenia, ktoré pomáhajú v priemysle pracovať spoľahlivo a efektívne, znižovať prevádzkové náklady a zvyšovať spoľahlivosť, bezpečnosť a produktivitu. Zastupujeme výrobcov, ktorí patria k lídrom z pohľadu inovácií, kvality a spoľahlivosti výrobkov. Našim zákazníkom pomôžeme s výberom vhodného náradia a predaj je spojený aj s odborným zaškolením a záručným aj pozáručným servisom. Veľký dôraz kladieme na bezpečnosť práce, ochranu pred požiarmi a ochranu životného prostredia. Naše produktové portfólio pozostáva z týchto hlavných produktových skupín:

Produktové skupiny