01.12.2023

Výkonný akumulátorový aktuátor Modec JA73 pre rýchle otváranie a zatváranie vašich veľkých ventilov

Výkonný akumulátorový aktuátor Modec JA73 pre rýchle otváranie a zatváranie vašich veľkých ventilov

Ako rýchlo otvoriť alebo uzavrieť veľký ventil? Akumulátorový aktuátor Modec JA73 je určený aj pre najnáročnejšie úlohy a aplikácie. Vďaka svojej robustnosti a vysokej autonómii batérie, je elektrický aktuátor ventilov Modec JA73 schopný dodávať vysoký výkon viac ako jednu hodinu nepretržite. Modec JA73 nie je závislý od žiadneho zdroja energie (elektrická zástrčka, resp. sieť stlačeného vzduchu) a môže tak voľne pracovať takmer kdekoľvek.
Zariadenie má integrovaný systém spojky, ktorý chráni obsluhu a zariadenie, aj v situáciách keď ide o úplne zablokovaný otváraný/zatváraný ventil, resp. armatúru.
Ergonomická ovládacia rukoväť umožňuje zobrazenie a ovládanie mnohých funkcií a parametrov pohonu a batérie jednoduchým a intuitívnym spôsobom. Integrovaný elektronický obmedzovač krútiaceho momentu (k dispozícii ako štandard na všetkých modeloch), umožňuje prispôsobiť sa akejkoľvek konfigurácii zariadenia
K dispozícii je voľná konfigurácia kapacity batérie. Tieto batérie sú dodávané s ľahkým a pohodlným postrojom pre použitie počas manipulácie, alebo pri používaní aktuátora.

Video ukážka práce s aktuátorom JA73 na armatúre DN1000
Podrobnejšie informácie o ďalších aktuátoroch